YE, SEV, DANS ET ! 

MAKALELER

 

Şehir hayatında neler olup bitiyor ? Yeni açılan yerler, yenilenen menüler, şef sofraları, mekan keşifleri ve nicelerini makalelerin altında bulabilirsiniz.

 

GEZİ

Biraz da yaşadığımız şehrin dışına çıkalım. Ne de olsa insan gördükleri ve öğrendikleriyle büyür çoğalır. Gurulogy'nin hayatına renk katan, onu büyüten ve çoğaltan geziler burada :)

 

KÜLTÜR - SANAT

Şehir hayatına renk, anlam ve derinlik katan kültür-sanat aktiviteleri ile ilgili Gurulogy'nin makaleleri ve yakın gelecekte İstanbul'da gerçekleştirilecek etkinlikler arasından sizler için seçtikleri bu bölümde ! 

İZLE

26. AKBANK CAZ FESTİVALİ  Bu sene 12-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Akbank Caz Festivali ile İstanbul yine birbirinden güzel konserlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Festivalin bu seneki yıldızları arasında 20 Ekim'de gerçekleştirilecek iki Grammy ödüllü Ron Carter "Golden Striker Trio"yu ve 21 Ekim'deki  "Imany" konserini sayabiliriz. Program dopdolu. Biletler Biletix'de!
 

SERGİ

VICTOR VASERELY RETROSPEKTIFI Çağdaş sanatın en önemli temsilcilerinden Victor Vaserely'nin "Opt Sanat" alanında ürettiği eserleri 31 Mart 2017'ye kadar Mimar Sinan Tophane'i Amire Müzesi'nde sergileniyor. Fizik, matematik ve geometriyi kullanarak, derinlik ve optik yanılsamalar yaratan  "Opt Sanatın" babası Vaserely'nin en kapsamlı eserlerini bu sergide görebilirsiniz.

KÜLTÜR - SANAT YAZILARI

Gurulogy by Serra Tükel.   © Her Hakkı Saklıdır / 2013.

 

info@gurulogy.com

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle