top of page
YE, SEV, DANS ET ! 

SURPLUS, Eminönü

2014 SEVGİLİLER GÜNÜ ÖNERİLERİ

SERRA TÜKEL

10.02.2014

 

14 Şubat'tan kaçış yok! Üstelik de bu sene Cuma akşamına denk geliyor. Hayatımızda biri olsun olmasın, Sevgililer gününün Cuma akşamı olması itibariyle mutlaka o gün birşeyler yapacağız. 

 

Her ne kadar özel günler beklentiler yaratsa ve günün sonunda tatminsizlikle sonuçlanabilse de, bugünü en keyifli ve en modunuza uygun geçirmeniz için Gurulogy'nin Aşşk Kuşu'ndan size birkaç program önerisi...

 

İstanbul'da Olup Sevgilisiyle Mutlaka Güzel Bir Yemek Yemek İsteyenlere:

 

Çift olarak yemeğe meraklıysanız, keyifli ve farklı bir atmosferde bugünü kutlamayı arzu ediyorsanız sizlere İstanbul'un farklı semtlerinden birkaç seçenek;

 

  • YENİ LOKANTA - TAKSİM

  • SHANGRI LA BOSPHORUS - BEŞİKTAŞ

  • ULUS 29 - ULUS

  • DUBLE MEZE BAR - ŞİŞHANE

  • SURPLUS - EMİNÖNÜ

  • GİLE - AKARETLER

  • MONA - CİHANGİR

 

 

Sevgilisi Olup Evde Kalmak İsteyenlere:

 

Haklısınız sevgililer günü diye dışarı çıkıp dünya kadar para harcamak anlamsız gelebilir. Eğer cuma akşamı evde keyif yapmak ve sevgilinizi güzel yemeklerle şımartmak niyetindeyseniz, Çırağan'ın pasta şefinin Red Velvet Cupcake tarifi ile yemeğinizi harika bir şekilde sonlandırabilirsiniz !  

Red Velvet Cupcake tarifi için tıklayın.

 

Harika Bir Müzik Dinletisi İsteyenlere:

 

Garaj İstanbul'da Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer canlı performanı kaçırılmaz bir fırsat. İster sevgiliyle, ister dostlarla güzel bir Cuma programı. İlgilenenlere biletler Biletix'de..

 

Kalp ve Balon Görmeden 14 Şubat'ı Geçirmek İsteyenlere:

 

Geçen hafta vizyona giren Oscarlı yönetmen Martin Scorsese ve Oscarlı oyuncu Leonardo Di Caprio tarafından yönetilen The Wolf of Wall Street (Para Avcısı) filmi Cuma akşamı için güzel bir alternatif program olabilir. Film hem heyecanlı hem de 3 saat sürüyor!

 

Partilemek isteyen bekarlara:

 

Bekarların değişmez mekanı Lucca - Bebek, gece hayatının "in"lerinden POP - Nupera, 80'ler ve 90'ların müziklerini sevenlere YAN Gastrobar, alternatif takılmak isteyenlere Mini Müzikhol, boğazda DJ müziği arayanlara Anjelique (DJ Betoko) önerilir! 

 

Modunuz, seçiminiz her ne olursa olsun kalbinizin sevgiyle dolmasını ve keyifli bir gün geçirminizi dilerim.

 

 

 

29 Food Bar Ulus
Gile Akaretler
Surplus Eminönü
Shang Palace - Shangri La Bosphorus
Yeni Lokanta
Banyan Ortaköy
Cihangir Mona
Duble Meze Bar

İLGİLİ BAŞLIKLAR

DİĞER LİSTELER

GECE
KUŞU
AŞŞK
KUŞU

Listeler için kuşlardan birini seçiniz. 

bottom of page