top of page
YE, SEV, DANS ET ! 

BEAN BEAT BITE! Kahve Partisi

SERRA TÜKEL

02.02.2015

2014'ün sonunda düzenlenen İstanbul Kahve Festivali ile birlikte nitelikli kahveleri ve bu kahvelerin satışa sunulduğu Üçüncü Dalga Kahve dükkanlarını daha yakından tanıdık, çok da sevdik.

 

Öyle ki Aralık ayından bu yana, her ay şehirde yepyeni Üçüncü Dalga Kahve dükkanları açılmaya başladı. Bu kahveciler sıcak ve rahat ortamlarıyla pek çok sosyal etkinliğe de ev sahipliği yapıyorlar son zamanlarda. Bunlardan bir tanesi de NOW Happens isimli organizasyon şirketi tarafından başlatılan "Bean Beat Bite".

 

Nedir Bean Beat Bite ?

 

Pazar akşamüstleri önceden belirlenen bir Üçüncü Dalga Kahve dükkanında gerçekleştirilen ve canlı DJ performansları ve bol kahveyle eğlenceli bir hal alan kahve partisi. İşin içinde DJ müziği ve dans olunca sanki alkol de olmalıymış önyargısını kıran bir teması var Bean Beat Bite'ın.

 

Amaç hem haftayı keyifli bir etkinlikle sonlandırmak hem de Cuma ve Cumartesi akşamları tüketilen alkolden biraz uzaklaşmak ve kahve ile ayılmak. Partiler saat 15:00 gibi başlayıp çoğunlukla 19:00'a kadar devam ediyor. Kahve kokusuyla beraber sokaklara taşan bir insan kalabalığı ve müziğe denk gelirseniz Bean Beat Bite'ı yakalamışsınız demektir.

 

Bean Beat Bite'ın bir sonraki etkinliğini NOW Happens Instagram ve Facebook hesaplarından takip edebilirsiniz :)

 

https://www.facebook.com/nowhappens

https://www.instagram.com/nowhappens

 

İLGİLİ BAŞLIKLAR

bottom of page