top of page

YE, SEV, DANS ET ! 

EN YENİLER..

Güncelleme : 17/11/2013

I'm a title

THE ROCKS

Akaretler'de W Hotel'in yanına, eski Minyon'un yerine açılan The Rocks, şehrin en yeni pub'larından...

Indie Rock Bar olarak geçen mekan, hafta içi ve hafta sonu rahat eğlencenin yeni adreslerinden olmaya aday. Güzel müzik ve içkilerin yanı sıra ufak atıştırmalıklardan oluşan bir yemek menüsü de var The Rocks'ın...

 

Telefon: +90 (212) 381 21 33

I'm a title

FOSİL KARAKÖY

Karaköy Ferahfeza'nın hemen karşısında açılan Fosil, İstanbul gece hayatına hızlı giriş yapan mekanlardan biri. Daha şimdiden haftasonları tıklım tıklım olmaya başlamış. 90'lardan günümüze keyifli müzikleri, harika Haliç manzarası ile gece mekanı arayanlara Karaköy Fosil'i tavsiye ederiz. Ayrıca haftasonu brunch ve akşamları yemek servisi de oluyor Fosil'de..

 

Telefon: +90 (507) 812 85 31

Web sitesi

I'm a title

YENİ LOKANTA

Taksim Kumbaracı Yokuşu'nda açılan Yeni Lokanta şehrin en "in" restoranlarından olmaya aday. Changa'nın şefi Civan Er tarafından açılan Yeni Lokanta, Türk mutfağının bilindik lezzetlerine modern yorumlar katıyor. Hem lezzetler hem de çinili barında sunulan kokteyller oldukça başarılı. Ayrıca iki kişilik tadım menüsü ile Yeni Lokanta'nın lezzetlerine tam hakim olabiliyorsunuz.

 

Telefon: 0212 292 2550

Web sitesi

I'm another title

DELICATESSEN PERA

Nişantaşı'nın vazgeçilmez restoranlarından Delicatessen Pera'da daha önce La Brise'in olduğu yere yeni şubesini açmış, çok da keyifli olmuş.

 

Telefon:0212 244 8455

I'm another title

I'm another title

KARAKÖY MA'NA

Fransız Tüneli Geçidi'nde hemen Bej'in karşı köşesindeki açılan Ma'na, mezeleri ile ön plana çıkıyor. Hem açık hem kapalı bölümü olan Ma'na'ya özellikle haftasonları için mutlaka önceden rezervasyon yapmak gerekiyor.

 

Telefon: 0212 293 0993

Web sitesi

BEJ ETİLER HILLSIDE'DA

Karaköy'den bildğimiz, sevdiğimiz Bej Restoran bu sezon Etiler Alkent'in içinde Hillside City Club'da yeni bir şube açtı. Etiler için özellikle hafta arası Karaköy'e taşınmaya gerek kalmadan keyifli bir atıştırma üstü barında içkinizi yudumlayabileceğiniz güzel bir mekan olmuş.

 

Telefon: 0212 352 8407

İLGİLİ BLOG YAZILARI
EN YENİLERDE SONRAKİ HAFTALAR

 

HAFTA 48-49

 

HAFTA 4-5 (2014)

bottom of page