top of page

YE, SEV, DANS ET ! 

HAFTA 4-5

GÜNCELLEME : 01/02/2014

I'm a title

NAİF

Karaköy'ün yenilerinden Naif, son zamanlarda adı en çok geçen Karaköy mekanları arasında yer alıyor. Öğle ve akşam yemeklerinde servis edilen Ege Mutfağı lezzetlerinin yanı sıra, hafta sonu uzun ve keyifli sabah kahvaltıları için de tercih edilen Naif, sıcak ve samimi atmosferi ile dikkat çekiyor.

 

Tel: +90 (212) 2515335

Harita

I'm a title

FLORİPA

Rumelihisarı İskele Balıkçısı'nın tam karşısında açılan Floripa, hem haftasonu akşamları DJ performansları hem de gündüzleri uzun kahvaltılar için keyifli bir mekan. 

 

Tel: +90 (212) 287 6220

Harita

 

I'm a title

SHANG PALACE

Uzakdoğu'nun lüks otel zinciri Shangri La Bosphorus içinde açılan ve Çin'in Kanton bölgesi mutfağından lezzetler sunan Shang Palace, İstanbul'un en yeni ve şık Uzakdoğu restoranlarından biri. Özellikle seromoni ile sunulan ördekleri ve Kung-Fu çay servisi mutlaka denenmeli.

 

Tel: +90 (212) 275 8888

Harita

 

I'm another title

LİMONATA

İstanbul yeme-içme hayatının duayenlerinden İzzet Çapa'nın mekanı Limonata, geçtiğimiz sene sonunda Etiler Nispetiye Caddesi üzerinde yeni bir şube ile hizmete girdi. Hem neşeli dekoru, hem zengin menüsü ve rahat ortamıyla açıldığı günden itibaren caddenin popüler mekanlarından biri oldu Limonata...

 

Harita

 

I'm another title

EN YENİLERDE GEÇEN HAFTALAR

 

HAFTA 46-47

 

HAFTA 48-49

bottom of page