top of page
YE, SEV, DANS ET ! 

Babylon Soundgarden ile festivallere devam...

Babylon Soundgarden Festivali, İstanbul'un çiçeği burnunda festivallerinden biri. Bu sene 25 Mayıs Cumartesi günü Park Orman'da gerçekleştirilecek! 

 

Geçen sene ilk kez Park Orman'da gerçekleştirilen Soundgarden'ın henüz ikinci yılı olmasına karşın, bir önceki senenin başarısının ardından sanki uzun yıllardır hep gidermişiz gibi bekliyorum Soundgarden'ı...

Geçen sene gün boyu, iki ayrı sahnede gerçekleşen canlı müzik ve DJ performanslarının yanı sıra, tasarım ürün satışları, Mavi Jeans standında festivale özel t-shirt tasarım atölyesi ve en çarpıcı ve unutulmaz aktivitelerden Silent Disco (Sessiz Disko)  ile oldukça renkli bir festival geçirmiştik. 

Bu sene festivalde öne çıkan gruplar, Kings of Convenience, DeVotchKa, Molotov Jukebox and Beardyman; ve yerlilerden Baba Zula ve İlhan Erşahin...

Bunun dışında t-shirt boyama var mı bilmiyorum ama festival sitesinden anladığım bir vücut boyama aktivitesi olacağı :) 

Ayrıca Silent Disko'da kulaklıkları takıp, ortamdan koparak kendi kendine dans edenleri önce dışarıdan bir gözle izlemenizi tavsiye ederim. Ama sonra mutlaka o kulaklıkları siz de takın ve kendnizi müziğin coşkusuna bırakmayı ihmal etmeyin! 

Detaylar için Babylon SoundgardenİYİ FESTİVALLER! 

bottom of page