top of page
YE, SEV, DANS ET ! 

Annelere özel...

Lacivert'te Brunch

Şayet klasik zevkleri olan ve keyfine düşkün bir anneniz varsa, Pazar sabahı kendilerine boğaz kenarında, Anadolu Hisarı'ndaki Lacivert'te enfes bir brunch ikram edebilirsiniz. Avrupa yakasından gelenler de Lacivert'in Rumelihisarı'ndan kalkan teknesini kullanabilirler.. Brunch menüsü kişi başı 95 TL

Tarabya Big Chef's Brunch

Avrupa yakasında ikamet edenlere diğer bir keyifli brunch adresi de Tarabya Big Chef's olacaktır. Zengin brunch menüsü, boğaza sıfır konumu ile Big Chef's anneler gününü kutlamak için güzel bir alternatif... Brunch menüsü kişi başı 44 TL..

Kalpazankaya'da Balık...

Anneniz ile bu Pazar biraz şehirden uzaklaşmak, deniz havası almak ve güzel bir balık keyfi yapmak isterseniz Burgazada'nın tepesindeki Kalpazankaya en güzel seçeneklerden biri olacaktır..

Candan Erçetin sevenlere...

Anneniz çok yeme-içme meraklısı değilse ve özellikle Candan Erçetin hayranı ise Bostancı Gösteri Merkezi'nde bu pazar saat 16:00'da Candan konserini kaçırmayın derim! Biletler Biletix'de..

Gastronomi Düşkünlerine..

Bu haftasonunun özel organizasyonlarından biri olan Gastro İstanbul, gastronomi düşkünü anneler için farklı bir program alternatifi olabilir. İstanbul'un en iyi lezzetlerini bir arada bulabileceğiniz Gastro İstanbul'u Maçka Küçükçiftlik Park'ta ziyaret edebilirsiniz..

La Mancha'da Caz Gecesi...

Anneniz ile akşamüstü başlayan, manzaralı ve güzel müzikli bir kutlama yapmak isterseniz, adresimiz Kuruçeşme La Mancha olmalı... Akdeniz yemekleri, harika manzarası ve Pazar akşamına özel 19:00-21:00 arası Şenay Lambaoğlu'nun müzikleri ile La Mancha öne çıkan alternatiflerden biri..

Yunan gecesi...

Anneniz şayet grek havalarını seviyor ise İstiklal caddesi üzerindeki Eleos'da Pazar akşamüstü güzel bir rakı-balık keyfine götürebilirsiniz kendisini.. Müzikler, manzara ve mezeleri ile çok keyifli bir adres Eleos..

Çukurcuma 49'da bohem kutlama...

Anneniz oldu da bohem takılmayı seviyorsa ona Pazar gündüz güzel bir Çukurcuma turu yaptırdıktan sonra, Çukurcuma 49'da canlı müzik eşliğinde pizzalı bir öğle yemeği ikram edebilirsiniz...

Karaköy Ca'd'oro'da Öğle Yemeği

İstanbul'un yükselen trendi Karaköy ve Karaköy mekanları... Anneniz de Karaköy meraklılarından ise, harika lezzetleri ve Haliç manzarası ile Ca'd'oro anneler günü kutlaması için en güzel adreslerden biri olacaktır. Ayrıca Pazar gününe özel brunch servisleri de bulunuyor...

bottom of page